Кам'янське. ЗДО № 19 "Калинка"

Правила прийому

Правила прийому до ДНЗ № 19

Згідно п.176 додатку до рішення Кам’янської міської ради від 30.09.2016 р.№361-10/V11»Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг» з січня 2017 рр. для реєстрації Вашої дитини в реєстрі дітей до ДНЗ м.Кам’янського. ви маєте можливість зробити це у два способи:

- на сайті електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади за посиланням :

https: // reg.isuo.org/prescho

(потрібно зареєструватися та заповнити заявку – паспорті дані батьків та скановану копію свідоцтва про народження дитини,номер заявки зберігайте до зарахування дитини у ДНЗ).

- в Центрі надання адміністративних послуг ( необхідно мати при собі паспорти батьків та копію свідоцтва про народження дитини,номер заявки зберігайте до зарахування дитини у ДНЗ).

АДРЕСА ТА ГРАФІК РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ

АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

- проспект Василя Стуса,10/12:

понеділок, середа,

п’ятниця з 8.00 до 17.00;

вівторок та четвер  з 8.00до20.00.,

субота- з 9.00 до 16.00;

Лівий берег:

- Проспект Перемоги,63:

понеділок – четвер з 8.00 до17.00,

п’ятниця з 8.00 до16.00,

субота з 9.00 до 16.00;

-  вул. Затишна,3:

понеділок – четвер з 8.00 до 17.00.

пятниця з 8.00 до 16.00.

субота з 9.00 до 16.00.

Телефон ЦНАП(05692)26150.

Перевірити постановку на облік до реєстру Ви можете по закінченню 10-ти денного строку за посиланням:

https.//reg.isuo.org/preschools  (реєстрація на сайті обов’язкова).

Щоб перевести дитину в інший ДНЗ необхідно звернутися до Департаменту з гуманітарних питань за адресою: м. Кам’янське, проспект Свободи, 36.

прийомні дні: понеділок, середа  з 9.00 до 16.00 перерва з 12.00 до 12.45.

зі свідоцтвом про народження дитини і його копією.

Для зарахування дитини до дошкільного закладу «КАЛИНКА» необхідні наступні документи :
1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.
2.Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)
3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).
4.  Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.
5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують
6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься в банк по квитанції до 10 числа поточного місяця (за місяць на перед);
- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;
-пільга на оплату за харчування у  дошкільному закладі надається після подачі директору дошкільного закладу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів та написання заяви на пільгове харчквання;
- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

РОЗМІР ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ